Dogfrisbee

 

Když panička zkoušela, co by nás mohlo bavit, šli jsme také na hodinu frisbee. Protože měl čas i páneček, zkoušeli jsme si ty báječné létající talíře všichni.

Tam jsme zjistili, že páneček umí o trošku lépe házet disky, tak se rozhodlo, že tento sport se mnou bude dělat on. A musím říct, že nám to jde báječně.

Často chodíme k nám za dům na hřiště a trénujeme. Páneček má i chytrou knížku, takže studuje i nové sestavy a zkouší je na mně. A já jsem moc rád :)

Dogfrisbee je prostě úúúžasná zábava. Koneckonců, koukněte na fotky, jak nám to jde :)

Fotky jsou ZDE

 

Brněnské psí dny 2012


V neděli 15.7. jsme se s paničkou i páníčkem vydali na Brněnské psí dny. Panička nás přihlásila na DogDartbee, to je házení disků na cíl. Je to několik kružnic na zemi a úplně nejlepší je, když mi páníček hodí disk a já ho ve vzduchu chytnu a dopadnu úplně doprostřed. ale to se podaří málokdy. Bylo tam spoustu pejsků, asi tak 50 dvojic. Takže konkurence byla obrovská. Měli jsme každý 9 pokusů, pak se sečetly výsledky a netrpělivě jsme čekali, jestli postoupíme do semifinále. Nakonec jsme se dozvěděli, že jsme byli na 5. místě :) Naše radost byla obrovská. Bohužel finále nám uteklo, takže jsme zůstali na 5.místě :)
A protože jsme na této soutěži byli poprvé, získali jsme ocenění "Nejúspěšnější nováček" :)

 

 


 

Matystaff Cup 2013

18.5. jsme se rozjeli do Tetčic na druhý ročník Matystaff Cupu. Loni se nám tam moc líbilo.Je zde úžasná atmosféra, sešlo se nás zde asi 25 týmů, dokonce jsem zde nebyl jediný choďák, ale přijel i Viefek s paničkou.  Panička si pochvalovala výbornou kuchyňi Matyho a já s pánečkem jsme byli rádi, že si můžeme zasoutěžit. 

Soutěžilo se ve dvouch disciplínách - Paralerní Time Trial a DogDartbee.

Paralerní TT nám zatím moc nejde, když přiběhnu, měl bych okamžitě pánečkovi vrátit disk, aby mi ho mohl opět hodit,, protože v této disciplíně jde i o čas, ale já si myslím, že se budeme přetahovat :D Takže v této disciplíně jsme se propracovali pouze do druhého kola :(

DogDartbee nám jde o poznání lépe :D Tady nejde o čas, ale o přesnost a tentokrát se nám mimořádně dařilo.

S pánečkem jsme si vybojovali nádherné 1. místo!!!!!

 

Matystaff Cup 2 2013

5.10. jsme se zúčastnili 3. ročníku Matyscaff Cupu. Závodilo se v DogDartbee, kde jsme měli madailové ambice, protože minule tuto disciplínu Čaky vyhrál , ale tentokrát se nám vůbec nevedlo  Naopak v Paralerním Time Trialu, kde jsme byli totální outsideři, si Čaky a Pavel vybojovali nádherné 3. místo!!!!!
Jinak to byl prostě přepychový den, báječná parta lidí, luxusní počasí a opět neuvěřitelně dobré jídlo v podání Martin Motrinec.
Opět jsem neodolala a dala si neskutečně dobrou domácí paštiku, grilovaný oštiepok, domácí hamburger a skoro 400g hovězí steak z vyzrálého masa, takže se jen rozplýval na jazyku 
 
 
 

Brněnské psí dny 2014

Na letošních Brněnských psích dnech si Čaky s Pavlem v DogDartbee vybojovali 8. místo z 55 závodníků  Je to pro nás naprosto luxusní umístění!!!!!
V prvním kole Pavel naházel krásných 290 bodů a tak s Čakym postoupili do semifinále, ale pak se mu vůbec nevedlo, naházel jen 100 bodů, takže do medailového klání kluci již nezasáhli  Ale Čaky si to parádně užil, naštěstí tomu je úplně jedno kam vlastně s tím talířem dopadne.