Vodní výcvik

Chorvatsko - týdenní vodní výcvik 2012

15.07.2012 22:15

Začátkem června jsme se s paničkou vydali do Chorvatska. Jeli jsme společně s mým největším psím kamarádem Donem a jeho paničkou Lídou. Já cestuji moc rád, takže mi těch asi 8h jízdy vůbec nevadilo. Byly jsme ubytováni v moc hezkém kempu. Chodili jsme na speciální pláž, kde pejsci nikomu nevadili a tam jsme denně pilně cvičili :)

Slaná voda mi vůbec nevadila, jen se nedala pít :) Naše trenérka Renata po nás chtěla stále nové a složitější cviky. Ale to bylo jen dobře, protože cvičení všechny moc bavilo. Tím myslím dvounožce i čtyřnožce :)

 

Mě jako obvykle bavilo úplně všechno a nechci být neskromný, ale všechny cviky jsem zvládal s obrovským nadšením a na výbornou. Dokonce jsem se jednou vžil do role záchranáře. Nafukovací člun s psím kamarádem odplaval asi 100m na moře a já s paničkou jsme pro něho plavali. Chytl jsem lano a doplaval s člunem ke břehu. Všichni mě moc chválili :)

 

Také byly napínavé závody ve vodě, kdy asi 15m od břehu byl figurant a dva psi závodili, kdo u něj bude dřív. No, řeknu to, pokaždé jsem byl první :) Jednou jsem vyhrál nad Donem a podruhé nad labradorkou Holly. Však máme i video.

 

Také mě moc bavilo podplavání člunu, skákání ze člunu a šlapacího kola, zachraňování tonoucího, vytahování předmětů z vody, plavání k tonoucímu se záchranným prostředkem a spoustu dalších a dalších cvičení.

 

Já jsem byl u moře poprvé, ale určitě né naposled, protože panička říkala, že to byla jedna z nejhezčích dovolených a příští rok pojedeme na 100% zase :)

Fotky si můžete prohlédnout zde: https://jindra67.rajce.idnes.cz/Chorvatsko_cerven_2012/

 

Chorvatsko 2013 kemp Oštro, u ostrova Krk

tento rok jsme se opět vydali na dlouhou cestu za vodou :) Já cestování miluji, takže je mi jedno, kam až jedeme a moře, to mám moc rád :)

Tentokrát s námi jel i můj páneček, který loni nemohl.

Opět se nás tam sešlo spoustu šikovných pejsků, takže cvičení jen odsýpalo. Vždy si zopakujem, co už umíme, některé cviky potřebují zdokonalit a také děláme spoustu nových. Třeba tento rok se mi nejvíc líbilo vyskakování z rychle jedoucího člunu. Bylo tam také vysoké a dlouhé molo, tak jsem si jen tak cvičně zaskákal, prostě opět bezva zábava.

Pár foteček je tady na rajčeti: https://jindra67.rajce.idnes.cz/Chorvatsko_2013/

 

 

Chorvatsko 2014 kemp Oštro

v červnu jsem se konečně dočkal...opět jsme se vydali na dalekou cestu k moři. Byli jsme na stejném místě jako loni, protože se nám tam báječně cvičilo.Sešla se nás tam opět  dobrá parta :) Většinou se už všichni známe z Herolek, nebo vodního výcviku.

Trenérka Renata měla pro nás vymyšlené úžasné cviky, které jsme už většinou zvládli bez větších potíží. 

Ta také přišla s nápadem, že si natočíme video jak se zachraňují psi navzájem...mých pár vteřin slávy je až na konci :)ZDE:www.youtube.com/watch?v=PzCFFecKP3c&feature=share

Také jsem si nemohl nechat ujít mé oblíbené skoky  z jedoucí loďě. :www.facebook.com/video.php?v=900790409932746&set=vb.100000053862324&type=2&theater¬if_t=video_processed

A tady dokonce skáču z mola s pánečkem: www.facebook.com/video.php?v=819174098094378&set=vb.100000053862324&type=3&theater  

 

A pochopitelně se hodně fotilo a pár fotek panička vybrala a jsou k vidění ZDE:jindra67.rajce.idnes.cz/Chorvatsko_2014/